www.pigiossvetaines.lt - interneto svetainių kūrimas pigiai

Nr.1 "Sodo" - elegantiškas, lengvas ir kompaktiškas, puikiai tinkantis bet kur. Suolo ilgis 1,50 cm. Medienos spalva - pasirinktinai. Kaina 95 eur. Suolas be atlošo - 75 eur.

  

Nr.2 "Karališkas"
lauko suolas, itin patogus dėl atramos išlenkimo. Gaminamas iš ypatingai kokybiškos kietmedžio medienos, o lengvos ketaus kojos turi papildomą elementą tvirtinimui prie žemės (aktualu mokyklose, vaikų darželiuose, parkuose, sodo bendrijose ir kitose viešo naudojimo aplinkose).
Medienos spalva - pasirinktinai.
Suolo ilgis 1,50 cm. Kaina 105 eur. (su porankiais 115 eur.), 
1,80 cm. Kaina 115 eur.
 (su porankiais 125 eur.). 
     

        

                                          


Nr.3 "Parko senasis" sunkios masyvios "rusiškos" ketaus kojos ir lenktas atlošas. Standartinis ilgis iki 2 metrų. Medienos spalva - pasirinktinai. Kaina 165 eur.
       
Nr.4 "Parko" elegantiškas, bet tvirtas ir patogus, galimas ilgis iki 2 metrų. Standartiškai gaminamas su 11 medienos lentelių, bet dėl išlenktumo galimos dar papildomai 2 lentelės. Medienos spalva - pasirinktinai.
Kaina 130 eur.

 
     

Nr.5 "Miesto"
suolas, itin tvirtas, skirtas naudoti viešose vietose, tačiau puikiai tinka ir kieme, ypač patogus sėdėti. Galimas ilgis iki 2 m. Kojos turi papildomą elementą - tvirtinimui prie žemės. Galimas suolas be atramos su 4 lentelėmis. Medienos spalva - pasirinktinai. Kaina 165 eur. (be atlošo 125 eur)


    
 

Nr. 6 "Karališkas plius"